אודות

משרד עורכי דין 'בללי' הוא משרד בוטיק המתמחה במשפט הפלילי על כל רבדיו: החל מייצוג נאשמים מול ערכאות בית המשפט השונות (השלום, מחוזי ועליון), דרך שחרור ממעצר בתנאים מגבילים או עד תום ההליכים, ייעוץ בחקירות ובחיפושים, סגירת תיקים, מחיקת רישום פלילי ועוד.
המשרד הוקם על ידי עו"ד עומר בללי בשנת 2016 מתוך אמונה שכל אדם שהסתבך בפלילים ראוי להגנה משפטית שהולכת עד הקצה ועובדת קשה כדי לפתור בעיות משפטיות באופן יצירתי, ללא פשרות ולשביעות רצונו המלאה. מאז ועד היום נתן המשרד מענה למאות לקוחות שנפתחו נגדם הליכים פליליים, כל הדרך למציאת פתרונות התפורים במיוחד למידותיו של כל לקוח ולקוח.

בשנים האחרונות המשרד נהנה מצמיחה ותנופה משמעותית. לאחרונה אף הוביל המשרד הלכה בבית המשפט העליון האוסרת על ביצוע חיפושים בשדה התעופה ללא הצדקה עניינית (רע"פ 3199/20 זייצב נ' מדינת ישראל). בזכות הלכה זו, וכן בזכות הצלחות נוספות והופעות קבועות בכלי התקשורת, בשנת 2022 נבחר המשרד לדירוג עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הפלילי מטעם מדריך הדירוג הנחשב Duns 100.

עו"ד בללי משמש גם כשותף וראש המחלקה הפלילית במשרד 'ארתור שני ושות' – מהמשרדים המובילים בישראל לדיני משפחה. מתוקף היותו שותף, נהנים לקוחות המשרד ממענה הוליסטי הן בתחום המשפחה והן בתחום הפלילי, והכל תחת קורת גג אחת.

אין לנו לקוחות חוזרים,
וזה אומר הכל

בחרנו במודע שלא לייצג עבריינים שבחרו בפשע כדרך חיים. מתחילת הדרך ועד היום אנחנו מקפידים לייצג אנשים נורמטיביים בלבד – כלומר אנשים שעולם הפשע זר להם ונקלעו לבעיות משפטיות באמצע החיים. בשנים האחרונות צברנו ניסיון חסר תקדים בתחום כלל עבירות הצווארון הלבן וההליכים הפליליים. דרך התייחסות לכל תיק כתיק צווארון לבן (כלומר פוקוס על הלקוח כאדם ולא על העבירה), אנחנו מציעים לכל לקוח לקוח ייצוג הולם, ענייני והכי חשוב – בגובה העיניים.
גישה זו אינה נסתרת גם מעיניהם של השופטים ואנשי הפרקליטות, שרגילים להתמודד מול הגנה עניינית, יסודית וחדורת מטרה. הלקוחות שלנו הם אלו שנהנים יותר מכולם מהמוניטין הזה של משרד שרואה קודם כל את הלקוח אך גם מאוד מפוכח ויודע לעבוד מול המערכת.
בשורה התחתונה: בניגוד למשרדים אחרים – בחירה בבללי לא תצייר אתכם אוטומטית כאשמים מול בתי המשפט.

הצוות

עומר בללי,
מייסד ובעלים

תושב רמת גן, נשוי לליטל, אב לשני בנים.
אני לא מאלה שחלמו להיות ליטיגטורים ותרגלו הגנה מול המראה. בתום שירותי הצבאי כלוחם בגדוד צבר של גבעתי, נרשמתי ללימודי משפטים מתוך עניין כללי, עדיין ללא ייעוד או תכנית להשתלב בתחום ספציפי.
את דריסת הרגל המשפטית שלי עשיתי כמתמחה ולאחר מכן כעו"ד במשרד 'דחוח ושות'. לאורך תקופה מרתקת טיפלתי בעשרות תיקי צווארון לבן וייצגתי עשרות לקוחות. התקופה הזו חידדה לי יותר מכל את הנטייה הבעייתית של המערכת להסתכל על החוק היבש בלבד ולהתייחס לכל עבירה כ'שחור או לבן' ללא אמצע. פעמים רבות נדרשתי 'ללכת מהצד' כדי למצוא פתרונות יצירתיים במסדרונות בתי המשפט, מול גורמי המשטרה ומה שביניהם. הרגשתי שמצאתי את התשוקה שלי. ראיתי זכות אמיתית בהזדמנות לגשת לפתרון בעיות מזווית לא שגרתית ולהגיע להישגים יוצאי דופן עבור לקוחותיי.
אחרי כ-5 שנים כעו"ד שכיר פתחתי את המשרד שלי, משרד בוטיק המתמחה במשפט הפלילי, כדי לסייע לאנשים נורמטיביים לפתור בעיות משפטיות לשביעות רצונם המלאה. הנחת היסוד שלי היא שיש לא מעט אנשים שאמנם עברו על החוק אבל הם רחוקים מלהיות עבריינים. בחרתי לייצג אנשים נורמטיביים בלבד כי אני מאמין שמגיע להם את הטוב ביותר: ייצוג שיעבוד קשה כדי להפוך את הקערה, ימצא פתרונות יצירתיים ויילחם בשבילם מול מערכת שמטבע הדברים רואה אותו כלא יותר מעוד שורה בסטטיסטיקה.
לתפיסתי, לא ניתן לנתק את העבירה מהנסיבות לביצועה והרקע של הנאשם, בטח לא כאשר מדובר באדם נורמטיבי.
ההתייחסות לכלל התיקים שבטיפולי כתיקי 'צווארון לבן', כמו גם הניסיון עשיר שצברתי בטיפול במאות תיקים, בהופעות מול כל הערכאות המשפטיות ובליווי הליכים פליליים שונים, מאפשרים לי להגיע להישגים חסרי תקדים עבור לקוחותיי ולרשום אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.
היום, כעורך דין פלילי, לאחר כ-15 שנים כלוחם בסדיר ומילואים, אני ממשיך לשרת במילואים כקצין במערך הייעוץ המשפטי האופרטיבי של צה"ל.

שלי לוי, עו”ד פלילי

כבר מגיל צעיר התברר לשלי שהיא פליליסטית בכל רמ"ח איבריה.
יש לה תואר כפול LL.B במשפטים ו-B.A במנהל עסקים (התמחות במקרקעין) מטעם המרכז הבינתחומי, וכבר במהלך לימודיה החלה לעשות הכל מהכל. בין היתר היא התנדבה בבית משפט השלום בת"א, עבדה כרכזת חקיקה בחברת מחשבות והצטרפה לקליניקה הפלילית לייצוג נאשמים עם מוגבלויות של המרכז הבינתחומי בשיתוף הסנגוריה הציבורית של מחוז ת"א.
את ההתמחות שלה בתחום המשפט הפלילי עשתה שלי באותה סנגוריה פלילית במחוז מרכז, בה הייתה מעורבת במגוון תיקים משפטיים והתמקצעה בליטיגציה במשפט הפלילי ובתיקי צווארון לבן.
שלי היא תושבת גבעתיים, בת 29, חובבת שפות וספורט וביקרה בלא פחות מ-50 (!) מדינות.